Nasze atrakcje

OKO ILUZJI

To rozrywka dla całej rodziny, świetne miejsce do robienia wystrzałowych zdjęć. Tylko u nas:

  • Labirynt luster – fantastyczny spacer po labiryncie, który ma mnóstwo niekończących się korytarzy. Czy znajdziesz drogę do wyjścia?
  • Pokój Amesa – to pomieszczenie, w którym powstaje złudzenie optyczne. Poznaj sekret iluzji, którą wykorzystano m.in we „Władcy Pierścieni”.
  • Głowa na talerzu – Ty też możesz stać się przekąską. Efekt zaskoczenia gwarantowany!
  • „Londyński domek” – dzięki lustrom zamontowanym pod odpowiednim kątem, zwiedzający uzyskują efekt zawieszenia na ścianie piętrowego budynku.
  • Murale 3d- możesz wpaść do dziury lub pomóc człowiekowi wydostać się z „objęć” byka oraz ……, przyjdź a przekonasz się sam.

Zapraszamy!

MAGICZNY DOMEK

Wyobraźcie sobie dom, w którym grawitacja nie istnieje, stół stoi na „suficie” i nie spada, a my chodzimy po stropie z tym, że nie głową w dół. Dom gdzie wszystko jest odwrócone o 180 stopni. Jeżeli jeszcze nie potraficie sobie tego wyobrazić to zapraszamy do „MAGICZNEGO DOMKU” przy ulicy Grunwaldzkiej w Pobierowie.

Dom jest całkowicie umeblowany w przedmioty codziennego użytku, także wszystko sprawia piorunujące wrażenie, a nasze zmysły wariują. Kompletnie zmienia się też poczucie równowagi. Oczywiście podczas zwiedzania można robić zdjęcia oraz kręcić filmy – zabawa jest przednia.

Jest to jedyna tego typu atrakcja na Wybrzeżu Rewalskim i jedna z dwóch nad polskim morzem (Międzyzdroje) oraz jedna z niewielu w Polsce (Zakopane, Miłków oraz Szymbark).

ZOBACZ TEŻ INNE ATRAKCJE POBIEROWA I OKOLICY: